Jakie okna dachowe wybrać?

Jakie okna dachowe wybrać?

Wybór okna dachowego to decyzja, która będzie miała bardzo duży wpływ na komfort użytkowania pomieszczenia. Dlatego nie warto jej pozostawiać przypadkowi wybierając okna, które są akurat dostępne od ręki lub najtańsze. Warto również pamiętać o tym, że do niedawna okna dachowe stanowiły główne źródło ucieczki ciepła. Sytuacja zmieniła się diametralnie wraz z rozwojem nowych technologii, które są cały czas dopracowywane przez rynkowych liderów. To właśnie okna dachowe rynkowych liderów stanowią najlepszy wybór pod kątem parametrów technicznych, komfortu użytkowania oraz estetyki. Ich tańsze odpowiedniki nie zawsze spełniają stawiane im oczekiwania, także pod względem trwałości i bezawaryjnej eksploatacji.

Okna dachowe Fakro i Velux

Fakro i Velux to wiodący producenci okien dachowych oferujących doskonałe parametry techniczne i użytkowe. Dostarczane systemy idą w parze ze specjalnymi systemami izolacyjnymi, dzięki czemu całość gwarantuje wysoką szczelność, a przez samo okno oraz otwór okienny w dachu do pomieszczenia nie przedostaje się zimne powietrze, ani wilgoć.

Fakro to firma rodzinna, która na przestrzeni kilkunastu lat rozwinęła się w międzynarodową korporację. Okna dachowe Fakro odznaczają się najwyższą jakością wykonania, trwałością oraz bezpieczeństwem użytkowania. Marka chętnie wdraża w swoich produktach nowatorskie rozwiązania, dlatego okna dachowe Fakro doskonale wpisują się w potrzeby i oczekiwania współczesnego inwestora. Za ich wyborem przemawia precyzyjny dobór surowców, którym stolarka okienna zawdzięcza estetykę oraz trwałość.

Verlux to światowy lider w produkcji okien dachowych oraz dostosowanego do nich wyposażenia. Marka oferuje szeroki wybór produktów, dzięki czemu w jej asortymencie z łatwością znajdziemy nie tylko okna dedykowane dla poddaszy mieszkalnych i użytkowych, ale również różnego rodzaju świetliki i systemy doświetleń przeznaczone do montażu na poddaszach nieogrzewanych i dachach płaskich.

Za wyborem okien Verlux przemawia ponad 60 letnie doświadczenie marki w produkcji okien najwyższej jakości, które znajduje wyraz w kompletnych systemach okien dachowych z kołnierzami uszczelniającymi.

Close Menu
×

Koszyk