Dachplus S.C.

Głównym profilem naszej działalności jest układanie nowych dachów oraz modernizacja istniejących. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące wykonawstwo oraz dostarczenie towaru na Państwa dach. Sprzedawane przez nas pokrycia dachowe są najwyższej jakości, co w połączeniu z doświadczeniem naszych handlowców i profesjonalizmem naszych ekip dekarskich daje możliwość stworzenia wymarzonego dachu. Fachowość i jakość wykonywanych usług potwierdzamy, udzielając pięcioletniej gwarancji.Transport zamawianych przez Państwa materiałów firma Dachplus bierze na siebie w Otwocku i okolicach. 

W zakresie oferowanych przez nas usług znajduje się:

1) Wykonywanie pokryć dachowych:

Dachówką ceramiczną i betonową.

Blachodachówką

Blachą trapezową

Gontem bitumicznym

Papą termozgrzewalną

Łupkiem dachowym

2) Usługi dekarskie i blacharskie:

  • Obróbki dachowe
  • Remontujemy i konstruujemy nowe więźby dachowe
  • Docieplenie dachów płaskich (krycie styropapą)
  • Przeglądy sezonowe dachów (czyszczenie rynien, koszy dachowych)
  • Odśnieżanie dachów
  • Montaż okien dachowych, kominków wentylacyjnych
  • Montaż orynnowania

Na miejscu oferujemy również gięcie oraz cięcie blach. Wykonujemy wszelkie obróbki dekarskie oraz parapety.

Maksymalna grubość blach to 0,5mm, a szerokość 200cm.

okna dachowe montaż warszawa otwock falenica józefów

Profesjonalny montaż okien dachowych

Okna dachowe to systemy coraz częściej i chętniej wybierane przez właścicieli domów nowych i nieruchomości modernizowanych. Za ich wyborem przemawia wysoka funkcjonalność oferowanych systemów okiennych, dzięki którym możemy doświetlić pomieszczenie, jednocześnie sprawiając, że będzie bardziej ustawne. Ze względów technicznych montaż okna dachowego najlepiej wykonać podczas układania dachu. Wówczas mamy pewność, iż otwór okienny zostanie odpowiednio obrobiony i uszczelniony. Z drugiej strony montaż okien dachowych na etapie wykonywania pokrycia dachowego umożliwia odpowiednie wykończenie dachu po stronie zewnętrznej i stworzenie spójnej, estetycznej całości. Dlatego obydwa zadania – ułożenie pokrycia dachowego i montaż okna – warto zlecić jednej ekipie.

Starając się zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę rozszerzyliśmy naszą ofertę o profesjonalny montaż okien dachowych. Okna dachowe montujemy przy okazji układania nowych dachów oraz modernizacji istniejących pokryć dachowych. Naszą ofertę w tym zakresie uzupełnia bogaty i zróżnicowany asortyment, w którym znajdą Państwo okna dachowe i akcesoria znanych i cenionych producentów. Szeroki zakres oferowanych rozwiązań pozwala na dobór okien dachowych adekwatnie do potrzeb i oczekiwań inwestora, jak również wymogów technicznych nieruchomości.

Markowe okna dachowe z montażem – Otwock, Warszawa

Usługi montażowe realizujemy na terenie miasta Warszawa (głównie Osiedle Falenica) oraz miast ościennych. Naszą siedzibą jest Otwock i to tutaj świadczymy najwięcej usług montażu okien dachowych. Obsługujemy również nieruchomości zlokalizowane na terenie miejscowości Józefów.

Działamy sprawie, a zarazem precyzyjnie. Współpraca z najlepszymi producentami systemów okiennych dla poddaszy mieszkalnych i użytkowych pozwala nam wykonywać usługi montażowe na najwyższym poziomie. Wszystkie okna dachowe montujemy zgodnie z indywidualnymi instrukcjami producenta dla danego systemu. To daje nam gwarancję szczelności montażu i odpowiedniej izolacji cieplnej. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą okien dachowych oraz pokryć dachowych.

Close Menu
×

Koszyk