Dach to nie tylko ochrona przed deszczem i wiatrem, ale także ważny element architektury budynku, który wpływa na jego estetykę i wartość rynkową. Zdajemy sobie z tego sprawę i właśnie dlatego wykonujemy najwyższej jakości krycie dachów. Warszawa i okolice to ważny obszar naszego działania.

Zajmujemy się zarówno nowymi budowami, jak i remontami i modernizacjami dachów. Dzięki naszemu doświadczeniu i fachowej wiedzy jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu i zapewnić Ci satysfakcję z wykonanej przez nas pracy.

Pokrycie dachowe

Pokrycie dachowe jest to zewnętrzna, najbardziej narażona na negatywne działanie warunków atmosferycznych warstwa dachu. Na ogół wymaga więźby na której mogłaby się opierać, zdarzają się jednak samonośne pokrycia dachowe jak blachy gięte w łuk. Pokrycia dachowe zapewniają izolację termiczną oraz ochronę przed opadami atmosferycznymi. Różnorodność materiałów oraz bogata paleta kolorów pozwala stworzyć dach o dowolnym kształcie i wyglądzie, co przekłada się na możliwość realizacji nawet najbardziej śmiałych wizji architektonicznych.

Pokrycia dachowe wykonuje się ze szerokiego spektrum materiałów, zaczynając od produktów naturalnych jak strzecha i dachówka ceramiczna, a kończąc na syntetycznych jak gonty asfaltowe czy poliwęglany. Pokrycia powinno umieszczać się na warstwie wykonanej z membrany wysoko paroprzepuszczalnej która zapewnia dodatkową ochronę przed wodą opadową jednocześnie ułatwiając wentylację. Ważnym dodatkiem do pokrycia jest orynnowanie które zabezpiecza ściany domu przed wodą spływającą z dachu. Zawilgocenie ściany umożliwia rozwój grzybów oraz pleśni, skutkuje to zniszczeniem elewacji. Jest to tylko kilka elementów składających się na dobry dach, który jest równie ważny dla zdrowego domu jak prawidłowo zaizolowane fundamenty.

Pokrycia dachowe – Warszawa i okolice

Marka Dachplus od lat specjalizuje się w pokryciach dachowych. Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości pokryć dachowych wraz z profesjonalnym montażem. Pokrycia dachowe montujemy w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania osób prywatnych i klientów biznesowych. Realizujemy prace zlecone na terenie miasta Warszawa (m.in. Osiedle Falenica) oraz pobliskich miejscowości. Otwock, Józefów, miejscowości ościenne to lokalizacje pozostające w zasięgu naszego Zespołu Dekarzy.

Obok wysokiej jakości produktów oraz profesjonalnych usług dekarskich naszym Klientom oferujemy również pomoc i doradztwo w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań. Bardzo dobra znajomość rynku poparta szerokim asortymentem pozwala nam dopierać pokrycia dachowe adekwatnie do Państwa potrzeb. W celu uzyskania dokładnych informacji zapraszamy do kontaktu.

Close Menu
×

Koszyk