Dachplus – najlepsze blachodachówki Warszawie

Oferujemy szeroki wybór blachodachówek – do dyspozycji klientów oddajemy produkty najlepszych, sprawdzonych marek produkujących pokrycia dachowe, takich jak: Blachy Pruszyński, Bratex Dachy oraz Blach-Pol Sp.J.

Z roku na rok blachodachówka cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów poszukujących pokryć dachowych. Stosowana jest zarówno przy pracach dekarskich w domach prywatnych, jak i w budynkach przemysłowych i publicznych – jest jednym z bardziej wytrzymałych materiałów wykorzystywanych do krycia dachu.

Zalety blachy dachowej

Dach pod względem konstrukcyjnym jest jednym z ważniejszych elementów budynku, ponieważ od jego prawidłowego wykonania zależy bezpieczeństwo osób przebywających w danej zadaszonej przestrzeni. Rodzaj pokrycia dachowego to kluczowa decyzja, którą należy dokładnie przeanalizować.

Ogromną zaletą blachodachówek jest ich niewielka waga, dzięki której nie obciążają więźby dachu. Ta cecha wykorzystywana jest zwłaszcza podczas remontów pokryć dachowych starych, zabytkowych obiektów, których konstrukcja może być już nieco nadszarpnięta przez czas.

Blachodachówki polecane są również ze względu na swoją gładką powierzchnię, na której nie zalegają zimną duże partie śniegu. Poza tym jest to materiał wyjątkowo odporny na działanie negatywnych warunków atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne.

Szeroka oferta produktowa i profesjonalne usługi dekarskie

W firmie Dachplus oferujemy klientom najszerszy w Warszawie, Otwocku i okolicach wybór blachodachówek w różnych kolorach. Nieustannie pracujemy nad zakresem naszej oferty, by nie zabrakło w niej propozycji, które przybliżą klientów do stworzenia wymarzonego, bezpiecznego dachu dla swojej inwestycji. Dbamy o bogaty wybór kolorów blachodachówek, aby można je było dopasować do zróżnicowanej elewacji budynków.

Z nami wykonasz swój wymarzony dach

Oprócz doboru blachodachówek oferujemy klientom również usługi dekarskie. Dbamy o najdrobniejsze detale i zwracamy uwagę na estetykę wykonania pokryć dachowych. Wyceniamy uczciwie i proponujemy atrakcyjne terminy realizacji prac. Podejmujemy się montażu dachów różnego typu – płaskich, jednospadowych, wielospadowych etc.

Klientom stojącym przed wyborem rodzaju pokrycia dachowego lub fachowych dekarzy, którzy wykonają dla nich dach, polecamy naszą bogatą ofertę oraz doradztwo naszych doświadczonych pracowników.

Close Menu
×

Koszyk