Akcesoria dachowe

Akcesoria dachowe to szeroka i zróżnicowana grupa produktowa, w ramach której oferujemy naszym Klientom rozwiązania najwyższej jakości. W stałym asortymencie marki Dachplus znajdziecie Państwo m.in.: kominki wentylacyjne, płotki przeciwśniegowe i uszczelki klinowe, a także szereg innych akcesoriów znanych i cenionych producentów stolarki dachowej. Oferujemy akcesoria dachowe Asko, Bryza, Gamrat i Orobel.
Bogaty i zróżnicowany asortyment daje nam pełną swobodę doboru akcesoriów adekwatnie do wymogów technicznych konkretnego pokrycia dachowego, jak i stylistyki całego obiektu. Dzięki temu dach wraz z zamontowanymi akcesoriami tworzy estetyczną i spójną całość.
Akcesoria dachowe zwieszające bezpieczeństwo – płotki przeciwśniegowe i ich zastosowanie

Płotki przeciwśniegowe mają za zadanie powstrzymać śnieg przed zsuwaniem z połaci. Zabezpiecza przed zerwaniem rynny czy obróbki blacharskiej, zwiększa też bezpieczeństwo przechodzących osób. Im dach bardziej stromy, tym śnieg zsuwa się szybciej. Dlatego na połaciach o dużym nachyleniu płotki przeciwśnieżne są niezbędne. Na dachach bardziej płaskich – do 30° – płotków śniegowych nie trzeba wykonywać, ale warto to robić, zwłaszcza na terenach obfitujących w opady śniegu.

W naszej ofercie posiadamy płotki o długości 1000mm, 1500mm, 3000mm
W kolorach: brąz (RAL 8017), grafit (RAL 7024), ceglasty (RAL 8004)

Akcesoria dachowe – Warszawa

Akcesoria dachowe oferujemy wraz z profesjonalnym montażem. Usługi montażu akcesoriów dachowych świadczymy na potrzeby osób prywatnych i klientów biznesowych z terenu miasta Warszawa (m.in. Osiedle Falenica) oraz pobliskich miejscowości. Nasi dekarze wykonują usługi w lokalizacjach, takich jak Józefów, Otwock i miastach ościennych.
Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta, w ramach którego obok wysokojakościowych akcesoriów dachowych zapewniamy Państwu pomoc i fachowe doradztwo.
Klientów zainteresowanych montażem akcesoriów dachowych lub wymianą całego pokrycia dachowego wraz z akcesoriami zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i ustalimy dogodny termin realizacji prac dekarskich. Zapraszamy też do zapoznania się z ofertą okien dachowych.

Close Menu
×

Koszyk