Folie dachowe

Folie wysoko paroprzepuszczalne zawdzięczają nazwę swojej właściwości jednostronnego przepuszczania pary wodnej. Jej zadaniem jest zabezpieczenie od zewnątrz przed wodą opadową przedostającą się przez uszkodzony dach, śniegiem wciskającym się w szczeliny. Od wewnątrz przepuszcza parę wodną wytwarzaną przez ludzi, zwierzęta i rośliny oraz skropliny kondensacyjne.
Te wyjątkowe cechy osięga się przez wykonanie na powierzchni małych otworów o lejkowatym kształcie, kształt ten umożliwia wypuszczanie pary wodnej z jednej strony przy jednoczesnym blokowaniu wpuszczania z drugiej. Z tego powodu należy zwracać uwagę na ułożenie membrany odpowiednią stroną do góry, tak aby lejek skierowany był szerszą stroną w dół. Paroprzepuszczalność opisywana jest w g/m2 w czasie 24h, folie wysokoparoprzepuszczalne muszą mieścić się w przedziale 800-4000. Membrany dachowe charakteryzują się wysoką tolerancją termiczną mieszczącą się w przedziale -35oC-80oC. Aby górna granica okazała się wystarczająca należy pamiętać o wykonaniu szczelin wentylacyjnych które umożliwią swobodną cyrkulację powietrza.

Folie dachowe z montażem – Otwock, Warszawa, okolica

Marka Dachplus od lat oferuje swoim Klientom wysokiej jakości materiały oraz usługi dekarskie. W stałym asortymencie posiadamy folie dachowe o bardzo dobrych parametrach użytkowych, które odznaczają się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Folie dachowe oferujemy wraz z usługą montażu, dzięki czemu nasi Klienci mają pewność, że folia została prawidłowo ułożona i zabezpieczona. Oferujemy również usługi montażu kompletnych pokryć dachowych, w ramach których ułożenie foli jest jednym z etapów prac.

Nasz Zespół Dekarski współpracuje z inwestorami prywatnymi i biznesowymi, realizując usługi na terenie miasta Warszawa (głównie Osiedle Falenica) i okolicy. Otwock, Józefów oraz miasta ościenne to lokalizacje pozostające zasięgu naszej oferty. Klientów planujących wybór foli dachowych zachęcamy do kontaktu. Obok wysokiej jakości produktów i usług zapewniamy pomoc i doradztwo techniczne. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i podpowiemy, jakie folie dachowe najlepiej sprawdzą się w planowanej przez Was realizacji. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą akcesoriów dachowych oraz okien dachowych.

Close Menu
×

Koszyk