Okna dachowe Aura

Aura to całkowicie nowa i unikalna oferta okien dachowych, a także okien połaciowych, włazów i akcesoriów. W ramach oferty dostępne są dwa rodzaje wysokiej klasy okien dachowych o środkowej osi obrotu:

drewniane okna dachowe Aura AVX 700 z modułem nawiewnika,
okna dachowe Aura APX 700 z PCV.

Ofertę uzupełnia właz dachowy dedykowany do nieogrzewanych poddaszy. Właz zapewnia doświetlenie i wentylację poddasza, jednocześnie umożliwiając wyjście na dach podczas prac dekarskich, kominiarskich lub konserwacyjnych.

Okna dachowe Aura – najlepszy wybór

Ze względu na wysoką estetykę, precyzję wykonania oraz dobór materiałów okna dachowe Aura doskonale wpisują się w potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Zapewniają odpowiedni poziom doświetlenia, jednocześnie umożliwiając swobodną wentylację pomieszczenia. Są łatwe do utrzymania w czystości i komfortowe w codziennym użytkowaniu. Jednocześnie dzięki uniwersalnej i eleganckiej stylistyce bardzo dobrze komponują się zarówno w klasycznych, jak i minimalistycznych wnętrzach.

Klientów poszukujących wysokiej jakości systemów okiennych do zastosowania na ogrzewanych poddaszach mieszkalnych lub poddaszach nieogrzewanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z linią produktów Aura. Okna dachowe Aura są oferowane pod marką Pruszyński, co stanowi gwarancję wysokiej jakości oraz trwałości oferowanych rozwiązań. Ofertę okien uzupełnia szeroka gama akcesoriów, dzięki którym możemy zarządzać stopniem nasłonecznienia pomieszczenia w zależności od bieżących potrzeb. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą okien dachowych OptiLight.

Close Menu
×

Koszyk