Okna dachowe OptiLight

Okna dachowe OptiLight to nowoczesny system przeszkleń dachowych dedykowany dla poddaszy mieszkalnych i użytkowych. OptiLight marki Fakro oferuje wyjątkowo dobry stosunek jakości do ceny, przy jednoczesnym zachowaniu doskonałych parametrów użytkowych – okna dachowe OptiLight zapewniają komfortowe doświetlenie pomieszczeń, ograniczając ich nagrzewanie się. Wszystko za sprawą specjalnego pokrycia szyby wewnętrznej, które skutecznie odbija promienie cieplne i zapobiega ich przedostawaniu się do środka. System OptiLight to także bardzo dobre parametry akustyczne.

Starając się odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania przyszłych użytkowników systemu OptiLight producent oferuje okna dachowe OptiLight w kilku wariantach:
okna dachowe wykonane z drewna – linie: B, VB i VK,
okna dachowe wykonane z aluminium i tworzywa – linia TLP.

Linia TLP ze względu na wzmocnienie konstrukcji stalowym rdzeniem jest szczególnie odporna na uszkodzenia i trwała. Jej atutem jest możliwość ograniczenia do absolutnego minimum konserwacji okien, które na długi czas zachowują walory estetyczne i funkcjonalne.

Okna dachowe OptiLight – wybierz z montażem

Marka Dachplus oferuje szeroki wybór systemów OptiLight wraz z usługą profesjonalnego montażu. Nasz Zespół Dekarski od lat pracuje z systemami marki Fakro, dzięki czemu możemy zagwarantować szybki montaż okien dachowych OptiLight nawet w najbardziej wymagających lokalizacjach.

Klientów poszukujących dobrej jakości w konkurencyjnej cenie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z oferowanymi systemami. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących doboru okien służymy radą i pomocą. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą okien dachowych Aura.

Close Menu
×

Koszyk